Автомобил на акумулатор - BUGATTI

Автомобил на акумулатор - BUGATTI
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 11.700 ден.

  • Код на производот: 11294
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Тој е опремен со педала што може да се користи за сопирање и забрзување;
Електричен автомобил со промена на брзината и далечински управувач за родители;
Батерија 1*12V 7AH;
Мотор: 2 x 35W;
МР3 слот;
Максимална брзина: 5 km/h;
Може да се движи напред и назад;
Седиште со имитација на кожа;
Отворање врати;
Меки EVA тркала кои гарантираат непречено возење;
Радио контрола напред-назад-лево-десно;
Започнете преку копчето Старт;
Симулација преку звуци од автомобилот;
Време на полнење на батеријата 8-12 часа.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме