Автомобил на акумулатор

Автомобил на акумулатор
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 6.900 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14149
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 110 цм x 58 цм x 53 цм

Ознаки: автомобил, кола, џип, avtomobil, kola dzip, na akumulator, на акумулатор

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме