Мотор на акумулатор

Мотор на акумулатор
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 7.300 ден.

 • Бренд: Baby Land
 • Код на производот: 13339
 • Залиха: Нема на залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 100 цм x 46 цм x 73 цм

Опис

Мотор на акумулатор за деца

 • Музичко кормило и светлечки фарови
 • Моделиран според вистинскиот мотор
 • Лесно за дете да го вози
 • Реалистични рачки, огледала и панел
 • Свирка и музички систем
 • Три тркала за зголемена стабилност
 • За деца со возраст од 3 до 8 години
 • 2 мотора на задните тркала
 • Батерија/моќност: 12V 7Ah
 • Брзина: до 5км/ч;

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме