Тротинет Cool Wheels

Тротинет Cool Wheels
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 1.950 ден.

 • Код на производот: 6825
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 65 цм x 14 цм x 93 цм

Ознаки: тротинет, trotinet, scooter, скутер

Опис

Овој тротинет со револуционерен и уникатен дизајн ви овозможува да имате многу пријатно и сигурно возење.

Подлогата на стапнување е отпорна на лизгање.

Има Лед осветлување на тркалата.

Практичен е и лесен за употреба.

Одличен е за развивање на балансот и координацијата на целото тело.

 • Со 2 висококвалитетни ПВЦ тркала, 120 мм дијаметар напред, и 100 мм дијаметар на задно тркало.
 • Лед осветлени тркала.
 • Светлото е без батерии.
 • Одлични и подобрени перформанси на сопирање, поради поголемата кочница на задното тркало.
 • Лесно вртење и маневрирање.
 • Возраст: Од 5+.
 • Носивост: максимум 50 кг.
 • Прилагодување на височината: од 83 цм до 93 цм

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Тротинет

1.100 ден.

Тротинет

850 ден.

Тротинет X

1.900 ден.

За вас издвоивме