Коцки конструктор Doloni

Коцки конструктор Doloni
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 420 ден.

  • Бренд: Doloni Toys
  • Код на производот: 3436
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Детските градежни комплети ДОЛОНИ се 3Д блок комплети кој ќе го интересира секое дете над 3 години.

Универзалниот состав се состои од детали од различни форми, големини и бои. Развива добро размислување (просторно и логично), меморија, фантазија, упорност, фини моторни вештини.


Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме