Автомобил на педали

Автомобил на педали
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.950 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 9940
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 78 цм x 12 цм x 55 цм

Ознаки: avtomobil na pedali

Опис

Кола на педали од квалитетна пластика наменети за деца над 3 години.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење