Диносаурус на составување

Диносаурус на составување
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 250 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: Диносаурус на составување
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

  • Димензии: 22,5х8,5х19,5cm

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме