Доктор сет Polesie

Доктор сет Polesie
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.100 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 9358
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 36 цм x 31 цм x 51 цм

Опис

Дали Вашето дете сонува да стане доктор?

Прекрасен доктор сет кој содржи се што им е потребно за да се грижат за своите пациенти.

Доктор сетот содржи: топломер, отоскоп (за преглед на ушите), стетоскоп, рефлексен чекан, очила, огледалце, шприц, ножички...

Димензија на производот: 36х31х51см.

Polesie е Белоруски бренд со одличен квалитет.

Производот се препорачува за деца над 3 години.


Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме