Дрвен часовник

Дрвен часовник
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 200 ден.

  • Код на производот: 12422
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Со дрвениот часовник вашето дете брзо и лесно ќе научи да го кажува времето.

Тоа ќе му помогне на малечкото да научи да препознава различни форми и бои.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме