Бебе со бањарка

Бебе со бањарка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.490 ден.

  • Код на производот: 6268
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

• Играчките се првите пријатели на секое дете.

Одберете уникатен пријател за Вашите најмили.

• Можностите за играње се бесконечни.


• Димензии на производот: 12x30x10 cm.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме