Џип OFF-ROAD

Џип OFF-ROAD
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 280 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14110
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 19 цм x 0 цм x 14 цм

Ознаки: џип, dzip, off road, играчка, igracka

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме