Дрвена игра со форми

Дрвена игра со форми
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 450 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14113
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 20 цм x 7 цм x 15 цм

Ознаки: логички, figuri, фигури, logicki

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме