Докторски сет

Докторски сет
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 420 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14123
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 20 цм x 8 цм x 17 цм

Ознаки: докторски сет, doktorski set

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме