Бебе со додатоци

Бебе со додатоци
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 590 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14129
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 24 цм x 12 цм x 35 цм

Ознаки: бебе, bebe, кукла, kukla, додатоци, dodatoci

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Кукла бебе

670 ден.

За вас издвоивме