Дрвен Фудбал

Дрвен Фудбал
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.480 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14145
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 55 цм x 44 цм x 10 цм

Ознаки: фудбал, football, игра, igra

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Фудбалче

890 ден.

Дрвен Хокеј

1.650 ден.

За вас издвоивме