Барби со фустани

Барби со фустани
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 190 ден.

  • Бренд: Детска куќа
  • Код на производот: 14122
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Ознаки: кукла, kukla, барбика, barbika, фризура, frizura

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

Кукла

590 ден.

За вас издвоивме