Вреќа за боксирање

Вреќа за боксирање
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 200 ден.

  • Код на производот: 5246
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

  • Вреќа за боксирање со ракавици
  • Димензии: 34 cm

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме