Барбика со свечен фустан

Барбика со свечен фустан
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 150 ден.

  • Код на производот: 1915
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Модел на барбика кој девојчињата би сакале да го додатат во својата колекција од барбики.
  • Барбика со свечен фустан
  • Димензии: 29 cm

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме