Нокшир кола музички Bebe Stars

Нокшир кола музички Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 950 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 11375
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 28 цм x 28 цм x 26 цм

Опис

Музички нокшир кола
– Репродуцира пријатна музика за време на употребата
– Помага да ги едуцирате вашите деца како да користат тоалет
Произведен според европските спецификации EN 71 од 100% безбедни материјали

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме