Нокшир столче

Нокшир столче
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 490 ден.

  • Код на производот: 4831
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 33 цм x 33 цм x 31 цм

Опис

• Нокширот со својата отстранлива внатрешна комора ергономски специјален дизајн без остри рабови и лесна пренослива структура е наменет за вашето дете да го користи при одвикнување од пелени.
• Достапен во плава,розева,минт,бела и сина боја.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме