Туркало камион

Туркало камион
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.650 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 1254
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 69 цм x 28 цм x 41 цм

Ознаки: turkalo

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме