Туркало камион со прибор

Туркало камион со прибор
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.650 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 1234
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 69 цм x 26 цм x 32 цм

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме