Кош за двор

Кош за двор
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 1.300 ден.

 • Бренд: Dolu
 • Код на производот: 7055
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 47 цм x 49 цм x 170 цм

Ознаки: igra, deca

Опис

 • Супер забава за Вашите најмили.
 • Прекрасен кош изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксични бои.
 • Основата се полни со вода или песок за дополнителна стабилност.
 • Има пет нивоа за прилагодување на висина до 170цм.
 • Преграда за топче и шишиња за вода.

Погоден за деца над 3 години.

Земја на потекло Турција.Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме