Лулашка Doloni

Лулашка Doloni
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.200 ден.

  • Код на производот: 1541
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Димензии:
Достапни бои: црвена, зелена и лила

Спецификации
Боја зелена | црвена | виолетова

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме