Куќа со завеси - MAXI

Куќа со завеси - MAXI
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 12.200 ден.

  • Бренд: Doloni Toys
  • Код на производот: 8165
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 256 цм x 120 цм x 129 цм

Опис

Димензии: 256х120х129cm
Достапни бои: виолетова и кафена

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме