Куќичка со завеси

Куќичка со завеси
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 6.100 ден.
  • 5.190 ден.

  • Код на производот: 178
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 129 цм x 69 цм x 120 цм

Опис

Димензии: 129х69х120cm
Достапни бои: зелена, кафена, лила

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме