Лизгалка

Лизгалка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 16.200 ден.
  • 12.960 ден.

  • Код на производот: 1253
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 400 цм x 79 цм x 150 цм

Опис

Добредојдовте во возбудлив свет на забава и авантура!

Ви го претставуваме МЕГА Слајдот за деца од познатиот бренд Doloni Toys. Овој слајд е совршен начин да му обезбедите многу забава на вашето дете.

Со својата импресивна должина на спуштање од 4 метри, овој тобоган му овозможува на вашето дете да ужива во бескрајни моменти на брзина и екстремно возење.

Тоа е идеална опција за деца од сите возрасти кои сакаат активен и авантуристички начин на поминување на времето.

МЕГА тобоганот од Doloni Toys е изработен од висококвалитетен и издржлив материјал, кој гарантира издржливост и безбедност при употреба. Неговиот дизајн обезбедува стабилност и удобност при возење.

Овој слајд е исто така многу лесен за поставување и составување. Лесно се преклопува и се одвиткува, што ви овозможува лесно да го носите на кое било место. Покрај тоа, неговите компактни димензии обезбедуваат практично складирање кога лизгачот не се користи.

На долниот излив има дупка за поврзување на црево со вода.

Должината на спуштањето е 4 m.

Висината на скалите од подот е 1,50 m.

Ширината на спуштањето е 79 см.

Максималното оптоварување е 40-50 кг.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме