Трактор со приколка

Трактор со приколка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.800 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: Трактор со приколка
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 8 кг
  • Д x Ш x В: 52 цм x 144 цм x 45 цм

Ознаки: traktor, pedali, prikolka, dvor

Опис

Овој трактор на педали има приколка со која вашите деца со задоволство ќе ги пренесуваат играчките од дома до надвор и обратно.

       Карактеристики:

  • Изработен од квалитетна пластика без токсични материи и бои
  • Има свирка на воланот 
  • Корисен за развој на координацијата и фантазијата на децата
  • Погоден за деца од 3 до 6 години

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме