Хранилка Kikka boo - Nutri

Хранилка Kikka boo - Nutri
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 3.700 ден.

 • Бренд: Kikka Boo
 • Код на производот: Хранилка Kikka boo - Nutri
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 3 кг
 • Д x Ш x В: 52 цм x 62 цм x 92 цм

Ознаки: hranilka, хранилка, bebe, бебе

Опис

 • Наменета за деца кои можат самостојно да седат без помош
 • Прекрасен дизајн кој совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом
 • Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување
 • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување
 • Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење
 • Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето
 • Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме