Трактор ископувач

Трактор ископувач
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 3.400 ден.
  • 3.100 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 12270
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 84 цм x 43 цм x 38 цм

Опис

Со овој трактор ископувач малите фармери ќе имаат имагинативна забава и авантура.

Идеален е за малите деца да градат моторни вештини и мускулна сила додека го возат својот трактор.

Има волан и сирена.

Изработен е од висококвалитетна, издржлива, нетоксична пластика безбедна за деца и лесно се склопува.

Дизајниран за деца над 3 години.

Земја на потекло Турција.
Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме