Игрална за бебе

Игрална за бебе
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 4.800 ден.

 • Бренд: Kikka Boo
 • Код на производот: 2907
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 90 цм x 75 цм x 90 цм

Опис

 • Коцкаста игрална, наменета за дечиња до 36 месеци.
 • Мрежести прозори за подобра вентилација.
 • Страничен патент за отварање/ затварање.
 • Подлога за душек.
 • Интересен дизајн.
 • Компактна и лесна за складирање.
 • Торба за носење.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме