Трицикал со корпа

Трицикал со корпа
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 1.690 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 6297
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 53 цм x 42 цм x 49 цм

Опис

Трицикал со разнобојни светли бои, со педали на предното тркало е дизајниран за мали деца.

Класичниот дизајн  му овозможува на детето лесно и безбедно да го контролира велосипедот.

Изработен е од висококвалитетна пластика без токсични материи и бои.


Земја на потекло Белорусија.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме