Багер Мамоет

Багер Мамоет
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.850 ден.

  • Бренд: Polesie Wader
  • Код на производот: 3566
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 79 цм x 27 цм x 42 цм

Опис

Голема и функционална играчка одлична за забавна игра на Вашето дете.

Багер кој може да ротира кревајќи ја кофата.

Може да се седне на багерот и лесно да се ракува.

Изработен е од висококвалитетна пластика без токсични материи и бои.


Земја на потекло Белорусија.


Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме