Количка Belize 3 во 1 Bebe Stars

Количка Belize 3 во 1 Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 35.600 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 11360
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Количка Belize 3 во 1
- Модерен, анатомски дизајн
- Алуминиумска рамка, исклучително лесна со лесно и брзо преклопување
- Ергономска рачка, прилагодлива во висина од 85 до 108 см.
- Кожни детали на рачките и заштитата

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме