Кревет игрална 2 нивоа Bebe Stars

Кревет игрална 2 нивоа Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 5.400 ден.

 • Бренд: Bebe Stars
 • Код на производот: 11395
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 125 цм x 66 цм x 76 цм

Ознаки: креветче, krevetce, кревет, krevet, igralna, игрална

Опис

Bebe Stars транспортно креветче
 • 2 нивоа за поставување на душекот.
 • Тенка подлога душек.
 • Една страна е клизачка, се спушта за полесен пристап на мајката до бебето
 • Може да се користи како оградица за играње
 • Двете страни на креветчето се со мрежа која овозможува безбедност и оптимално проветрување, а воедно надзор на детето кога спие
 • Лесно чадор склопување, зафаќа малку простор
 • Димензии 120/60цм
 • Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме