Дубак Авион 4 во 1 Bebe Stars

Дубак Авион 4 во 1 Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 6.480 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 11411
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 67 цм x 44 цм x 74 цм

Опис

Bebe Stars’Авион 4 во 1 дубакот ќе го придружува вашето дете додека не ја открие независноста, ќе му овозможи да го истражува светот околу себе со максимум безбедност
Анатомско седиште со 360º ротација
Можност за трансформирање во 4 активности: дубак, нишалка, подлога за скокање и активен центар
Погодно за користење од 6+ месеци до 12 кг
Во согласност со: EN71, EN1273, ASTM F963, ASTM F977

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење