Душек за транспортен кревет Bebe Stars

Душек за транспортен кревет Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.200 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 11398
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

-Мек душек, удобен за спиење на вашето дете.

-Погоден за сите игралишта.

-Вклучува складирање на ткаенина и торба за превоз.

- Димензии: 120cm x 60cm

Европски спецификации EN 16890

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме