Дубак Move Bebe Stars

Дубак Move Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 4.350 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 11413
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 67 цм x 49 цм x 70 цм

Опис

Дубак за бебиња Move на Bebe Stars ќе го придружува вашето бебе во откривањето на нејзината независност со максимална безбедност

-Анатомско седиште

- Прилагодлива висина на седиштето во 3 позиции

-Отстранлив капак на седиштето за лесно перење

-Интегрирана електрична играчка со забавни звуци

-6 силиконски инхибитори кои не се лизгаат, за поголема безбедност.

-Користење од 6+ месеци и до 12 кг

-Треба да се користи под надзор на возрасен.

-Европски спецификации EN1273 и ASTM F977

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење