Дубак Racing car Bebe Stars

Дубак Racing car Bebe Stars
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 4.950 ден.

  • Бренд: Bebe Stars
  • Код на производот: 10799
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 65 цм x 70 цм x 56 цм

Опис

Дубак Baby Walker 3 во 1

Анатомско седиште

Прилагодлива висина на седиштето во 3 позиции

Навлаката на седиштето може да се пере

Со музика и светла

6 силиконски инхибитори кои не се лизгаат, за поголема безбедност.

Се претвора во рокер со 2 едноставни потези.

Се претвора во играчка за туркање за првите самостојни чекори

Прилагодливите рачки му помагаат на бебето полесно да оди.

Соодветно за бебиња од 6 до 18 месеци.

Европски стандарди EN1273

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење