Хранилка Coco Kikka boo

Хранилка Coco Kikka boo
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 5.100 ден.

  • Бренд: Kikka Boo
  • Код на производот: 6675
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Хранилката Coco е хранилка со многу предности што родителите веднаш ќе ја засакаат. Столчето е удобно и лесно се прилагодува на потребите на детето. Нежни мат бои кои ќе се вклопат во секој дом.

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Наслонот за грбчето се подесува во 5 положби.
• Седиштето се поставува на 5 висини: 96, 93, 90, 87 и 84cm.
• Појасот за безбедност може да се подеси во 2 позиции.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавник со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.
• Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 2 позиции.
• Лесно и компактно преклопување.
• Голем потпирач за ноџињата за поудобно седењe кој може да се регулира во 3 позиции.
• Потпирачот за ноџињата може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.
• Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.
• Димензии на склопена: 96x55x15cm.
• Димензии на расклопена: 96x55x82cm.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење