Трактор на педали со приколка

Трактор на педали со приколка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.950 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 13903
  • Залиха: Нема на залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 173 цм x 52 цм x 45 цм

Опис

  • Цврста и издржлива играчка која може да се користи надвор или во домашни услови.
  • Поттикнува движења кои помагаат за правилен психомоторен развој на децата.
  • Со вклучена свирка.
  • Големина на производoт: 53 х 143 х 45 цм.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

Поврзани производи

За вас издвоивме