Детска куќичка Dolu

Детска куќичка Dolu
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 6.400 ден.

  • Бренд: Dolu
  • Код на производот: 6774
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 100 цм x 104 цм x 125 цм

Опис

Детска куќичка од најквалитетна пластика и бои што не се оштетуваат од сончеви зраци. Нетоксична и супер-издржлива.                 
Форма на мала куќа со покрив - покривот е со имитација на керамиди.
Куќичката може да се постави и внатре во домот и надвор.

> Едноставна монтажа и лесна за одржување

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење