Табла дрвена

Табла дрвена
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 420 ден.

  • Код на производот: 11575
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Таблата има две страни, едната страна е математика, другата големина е црна табла каде децата можат да пишуваат на неа.
Секој број од оваа играчка е независен и може слободно да се комбинира за да одговара на кој било број или резултат што го сакате.
Децата можат да бројат со малото дрвено стапче и да го заменат традиционалното броење на прстите со дрвен стап во боја.
Часовникот е дизајниран на површината за да му дозволи на бебето да ги знае стрелките на час и минута.
Оперативната кутија е изработена од висококвалитетен дрвен материјал, природен, цврст, еколошки, нетоксичен, безбеден и отпорен на абење, сигурен за долгорочна употреба, особено за деца.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење