Хранилка Loco Croco - Toto mini

Хранилка Loco Croco - Toto mini
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.700 ден.

  • Бренд: Loco Croco
  • Код на производот: 5889
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

• Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
• Материјал кој е лесен за одржување.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење