Хранилка

Хранилка
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 2.850 ден.

  • Бренд: Loco Croco
  • Код на производот: 5335
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

Хранилката е место каде бебето може удобно да се смести и безбедно да го помине времето за јадење.
• Обложената навлака е едонставна за вадење и чистење.
• Послужавник за лесно одржување.
• Играчки на задната страна на хранилката.
• Лесно склопување и расклопување.
• Не зафаќа многу простор.
• Има звучни и светлоносни ефекти. Пријатни песнички за деца.
• Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 60x40x35 cm.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење