Куќа DOLU

Куќа DOLU
Кликнете на сликата за преглед во галерија
 • 6.400 ден.
 • 5.100 ден.

 • Бренд: Dolu
 • Код на производот: 6774
 • Залиха: На залиха
 • Тежина: 0 кг
 • Д x Ш x В: 132 цм x 104 цм x 104 цм

Опис

Супер забавна куќичка за игра и развој на фантазијата на вашите деца.

 • Направена од квалитетна пластика и без токсични материи и бои
 • Без остри агли и краеви
 • Едноставно монтирање
 • Погодна за внатрешна и надворешна употреба
 • За деца од 2год+

Производител: DOLU

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме