Едукативна игра

Едукативна игра
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 590 ден.

  • Код на производот: 12449
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Ознаки: едукативна, игра, edukativna, igra

Опис

Едукативната табла е изработена од целосно еколошки материјали, обоени со безбедни бои кои ги задоволуваат санитарните стандарди.

Таквата играчка ќе помогне да се развијат фините моторни вештини и координацијата на детето, како и перцепцијата на боите и разбирањето на елементарната аритметика.


Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме