Шминкарник во ранец

Шминкарник во ранец
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 750 ден.

  • Код на производот: 12497
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 42 цм x 24 цм x 50 цм

Опис

Вклучува 25 слатки додатоци за шминкање, како што се чешли, фен за коса, сјај за усни, кармини, штипки, огледала.

Може да се користи како ранец.

Димензии на производот 26 x 11 x 26 cm.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење