Количка за бебе Scylla

Количка за бебе Scylla
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 11.800 ден.
  • 10.850 ден.

  • Бренд: Loco Croco
  • Код на производот: 12981
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 0 цм x 0 цм x 0 цм

Опис

• Наменета за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 15 кг.

• Просторна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе пружат најголема удобност во сите услови на користење.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме