Кран ротирачки Мамоет

Кран ротирачки Мамоет
Кликнете на сликата за преглед во галерија
  • 890 ден.

  • Код на производот: 13181
  • Залиха: На залиха
  • Тежина: 0 кг
  • Д x Ш x В: 43 цм x 16 цм x 20 цм

Мислења (0)

Напиши мислење

Ве замолуваме, најавете се или регистрирајте се за да дадете мислење

За вас издвоивме